ACİL RİZE SU KAÇAĞI Hizmetlerimiz

EN UYGUN KOŞULLARDA RİZE VE ÇEVRESİNDE SİZE HİZMET SUNMAKTAN GURUR DUYUYORUZ

Su Kaçağı Tespiti

Evinizde veya işyerlerinizdeki su kaçaklarını kırmadan tespit edebilmek için,Son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı sorunu başınıza geldi ise internetten çağıracağınız firmalara çok dikkat edin su kaçağı tespiti kırmadan noktasal olarak bulunur 1 veya 2 kalebodur kırılarak tamir edilir.

ACİL RİZE SU KACAĞI EKİBİ olarak.Su kaçağını bulamazsak ücret talep etmiyoruz.

Kanal Görüntüleme

Firmamız robotlu ve kameralı sistem kullanarak tıkalı olan lavabo giderini açmakta ve açtıktan sonra kamerayla görüntüleme hizmetini vermektedir.​

Gider Borusu Açma

Giderler, tıkanıklığın en fazla yaşandığı yerlerdir. Gider tıkandığında lavabo açıcı kullanmak yapılan en büyük hatalardan birisidir. Çünkü lavaboya döktüğünüz kimyasallar contaların erimesine ve bu nedenle su sızmasına neden olmaktadır.

Petek Temizliği

Ekibimiz titizlikle ve özenle çalışarak evinizdeki peteklere hasar vermeden temizliyoruz.Petek temizliği evinizin ısınması ve ısı tasarrufu açısından çok önemlidir.Düzenli ve bakımlı petek temizliği % 60 kadar tasarruf sağlamaktadır

Son 10 Yıldır sektörde Hizmet vermekteyiz.

Rize su kaçağı ekibimizle size 10 yıldır hizmet vermekteyiz,sizinde
-SU kaçağı tespiti
-Kanal Görüntüleme,
-Gider borusu açma,
-Petek su kaçağı bulma,
-Kırmadan su sızıntısı bulma
-Cihazla su kaçağı bulma
-Tesisat kaçak bulma
-Petek Temizliği
Gibi hizmetlerimizi profesyonel ekiblerimiz ile titiz bir şekilde hijyen kurallarına uygun şekilde işlem yapmaktayız.Bu hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişim numarasından arayabilir yada mobilden giriş sağlamışsanız ara butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

Genel Sorular !

Su kaçağını tespit etmede herhangi bir kırma dökme olmamaktadır. Su kaçağını kameralı sistemle tespit edilir ve böylelikle arızalı olan bölge görüntülenir. Firmamızın sunduğu kameralı su kaçağı tespiti hizmeti sayesinde ekstra masraflarla uğraşmazsınız.

Uzun yıllardır hizmet veren uzman tesisatçılara sahiptir. Gelişmiş cihazlar sayesinde su kaçağı bulmak daha kolay bir hale gelmiştir. Su tesisatındaki kaçakları tespit etmede firmamız %99’a yakın başarı yakalamıştır. Firmamız yaptığı tespit çalışması sonucunda tesisatınızda var olan kaçağı bulamaz ise herhangi bir ücret talep etmemektedir.
Not: Tesisatın ölçümü ve kontrolü sonrasında tesisatlarınızın sağlam olduğu kesinleşmiş ise bu durumda yapılan çalışmaya dair rapor yazılır ve servis ücreti talep edilir.

Su kaçağı tamiri için fiyat verilmeden önce arızanın yeri cihazlar ile bulunmalıdır. Temiz su borularındaki arızalar pis su tesisatına göre daha masrafsızdır. Çünkü arızanın olduğu yer kırılıp nokta tamiri gerçekleştirilir. Pis su tesisatı için durum maalesef aynı değildir ve bu nedenle bölgesel tadilat işlemi uygulanmalıdır.

Tuvalet tıkanıklıkları ister yer taşı olsun, ister klozet olsun hiç fark etmeden ustalarımız tarafından kırmadan açılabilmektedir.

HEMEN ARAYIN